Angajari

Daca esti pasionat de pescuit te asteptam cu drag in echipa noastra! Trimite CV-ul pe office@pescar-expert.ro
OPERATOR INTRODUCERE/PRELUCRARE DATE

Cerinte obligatorii:
  • Oras resedinta - BUCURESTI;
  • Cunostinte avansate ale tehnicilor de pescuit si a articolelor;
  • Cunostinte de copywriting;
  • Permis conducere, cat. B;
  • Viteza in dactilografiere;
  • Nivel avansat limba engleza;
  • Cunostinte de baza SEO;
  • Blog pe nisa de pescuit constituie un mare avantaj;
Responsabilitati:
  • Incarca produse noi pe site;
  • Modifica/ corecteaza continutul deja existent;
  • Creaza articole pentru blog / communicate de presa;
  • Creaza newslettere in program Drag & Drop;
  • Cerceteaza piata pentru stabilirea cuvintelor cheie relevante;
  • Ajuta la elaborarea strategiilor de marketing;
  • Comunicare Social Media ( Facebook, Instagram etc).

Beneficii:

  • Salariu de baza;
  • Bonuri de masa;
  • Laptop;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Cursuri de dezvoltare personala si formare profesionala.